Logo Rockwall Investments

Rockwall Investments oferuję kopanie kryptowalut, inwestycje w handel kryptowalutami a w późniejszym czasie mają dojść również inwestycje w nieruchomości.Projekt polskiego pochodzenia gdzie założycielami dwaj Polacy – Wiktor Zajączkowski i Rafał Krakowiak.  Firma jest w pełni legalna, nie jest ona jednak zarejestrowana w Polsce z powodu kwestii podatkowych. Nie jest to jednak żadną przeszkodą aby po uprzednim umówieniu się, zobaczyć kopalnie na terenie Polski.

 

Oferta inwestycyjna:

  •  Kopanie kryptowalut – mamy tutaj do wyboru 3 waluty (ETH, ZEC, ETC). Program oferuję zakupienie określoną ilość mocy obliczeniowej zależnie od naszego budżetu. Pakiety miningowe aktywują się po 30 dniach od ich zakupienia i są one ważne 500 dni (jest to takie zabezpieczenie firmy w przypadku gdyby nie było już wolnych koparek lub na rynku brakowałoby części). Po aktywowaniu pakietu nie musisz już się martwić o koszty prądu czy utrzymania koparki, jest to wliczone w cenę mocy obliczeniowej. Teraz możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu i czekać aż wykopane kryptowaluty wpłyną na Twój portfel.

Pakiety Miningowe Rockwall Investments

  • Passive Invest – W tym przypadku na 150 dni powierzamy swoje środki profesjonalnej firmie zajmującej się tradingiem giełdowym.Pakiet aktywuje się po 5 dniach po czym codziennie otrzymujemy naliczenia do 1.5% depozytu w zależności od wyników. Ciekawa opcja dla tych, którzy nie mają czasu na trading lub po prostu się na nim nie znają. Dodatkowym atutem jest gwarancja zwrotu depozytu w przypadku gdy po 150 dniach nie uda się zarobić tyle ile zainwestowaliśmy.

 

  • Matryce 3×3 – dodatkowa forma zarobku. Przeznaczone dla osób mających na celu budowanie społeczności. Zamknięcie matrycy czyli zaproszenie 39 osób daje nam 20 krotność jej wartości. Dodatkowo od każdego zakupu matrycy przez naszego poleconego otrzymujemy 8%.Matryce Rockwall Investments

Swoje środki możemy wpłacać do programu za pomocą BTC, PefectMoney oraz AdvCash. Aby mieć możliwość wypłacać środki z programu jesteśmy zobowiązani do zakupu matrycy za 25$. Połowa naszych zarobków trafia na portfel z którego mozemy dokonywać reinwestycji. Oczywiście jeżeli na początku naszej działalności chcemy zwiększyć procent reinwestycji, możemy to zrobić w panelu.że

Podsumowując, najważniejszy dla mnie jest fakt, że firma Rockwall Investments dzieli się realnymi zarobkami i oferuję kilka ciekawych inwestycji. Na facebooku jest stały kontakt z adminami, co miesiąc są organizowane webinary na których możemy zadawać adminom przeróżne pytania i dowiadywać się ciekawych informacji na temat firmy. Działam w programie od początku i jestem w 100% zadowolony. Należy jednak przypomnieć, że każda inwestycja w internecie wiążę się z ryzykiem i należy inwestować tylko środki które możemy stracić.

 

Dołącz do mojego teamu: http://bit.ly/2hGWcmU

Napisz do mnie na FB: http://bit.ly/2lWjwlh

 

Zobacz także inne biznesy w których działam  Mojbiznes.info

 

One thought to “Rockwall Investments”

  • Marek

    Dobra robota! Ja również działam w programie od miesiąca i nie mogę powiedzieć złego słowa! Zarabiamy $$$

    Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *